Fotograf Petr Růžek

Služby

Níže naleznete poskytované služby.


  Fotografování svateb

   Váš sňatek je jedním z nejdúležitějších rozhodnutí ve Vašem životě. Proto vše pečlivě plánujete a připravujete, aby svatební den, onen den "D" byl pro Vás perfektní a vše běželo hladce a bezchybně, byl plný veselí a radosti. Stejné je to i z pohledu fotografa, kdy je důležité, vědět jak bude vše probíhat, musí být schopen reagovat i na nenadálé situace aby mohl odvést profesionální práci, která je od něj očekávána. Dostat důvěru novomanželů, je pro fotografa obrovská odpovědnost, kterou se zavazuje jak k navození přátelské atmosféry, také zároveň k profesionalitě a nenápadnosti na svatbě, kdy ze vzájemné spolupráce vzejdou Vaše krásné fotografie...

               Svatební Fotogalerie       balíčky
 


Lucie a Ivan 128.jpg

Boháčovi 012.jpg

Fotografování rodinné

  Vaše rodina je základ spokojeného a šťastného života, zážitky a radost, je to co Vás může provázet do konce života. Fotografie je jednou z možností, jak zaznamenat Váš příběh pro další generace a podělit se tak o něj s přáteli, rodinou, kamarády. Fotografování je zábava, jak pro Vás tak pro fotografa...

rodinná Fotogalerie       balíčky


  Fotografování portrétů

   Ať už sportujete, máte koníček, nebo dělate jen něco pro radost, dá se z toho vytvořit portrét, který Vás charakterizuje. Fotografie je možnost jak se prezentovat a zviditelnit. Možnost jak udělat radost sobě, rodině a přátelům.

      portrétní Fotogalerie    balíčky

 


DSC_1650.jpg

EuroHockey Championship II (Women) day 6 19.jpg

Fotografování sportu a kulturních akcí

  Fotografování sportu je jedna z nejnáročnějších fotografických disciplín, nejen že je náročná na špičkovou a rychlou fototechniku, ale podstatný a důležitý faktor je kdo stojí právě za footoaparátem. Fotograf musí znát konkrétní sport, jeho pravidla, musí být ve správný čas na správném místě, musí umět předvídat a orientovat se ve hře. Ani nejlepší technika na trhu za nikoho fotografie neudělá.

akce a sportovní Fotogalerie      balíčky


  Fotografování wildlife - přírody

   Fotografování živé přírody je u nás v republice jednou s nejnáročnějších fotografických disciplín po sportu, zde nejde jen o rychlost a kvalitu fototechniky, ale hlavně o znalosti, maskování a v neposlední řadě hlavně o trpělivosti. Fotografování přírody je adrenalin, je to dobrodružství a poznávání stále nových věcí. Časově asi nejnáročnější žánr, na některé zábery musí odhodlaný fotograf čekat i spoustu let a je plno věcí které vyfotí jen párkrát za život, jestli vubec. Pozorování divoké přírody fotoaparátem se snadno stane pro člověka drogou.

                wildlife Fotogalerie

Veškeré fotografie na serveru 

je možné po domluvě zakoupit v digitální podobě v plné velikosti jako foto, fotoobraz, plakát...

 


DSC_7254.jpg

Blog